Телефон відділу продажу (097)199-02-69 (050)731-10-56 viber телефон (093)839-36-29 м. Київ, вул. Волинська 48/50 Офіс №303
Як обрати радіатор опалення Як обрати труби опалення Водяна або електрична тепла підлога Як обрати рушникосушку Як обрати котел опалення
Запит ціни

Радіатори опалення

Радіатор опалення - важлива деталь кожного житлового приміщення. Це прилад, завдяки якому, людина може знаходитись в комфортних умовах проживання. Сучасні радіатори опалення мають доволі широкий асортимент. Якщо раніше все зводилося до класичних радіаторів із чавуну, то на сьогодні, існує більше 12 видів радіаторів опалення. Вони відрізняються за формою, розмірами, матеріалом виготовлення, типом. Таке різноманіття дозволяє підібрати максимально відповідну умовам використання модель.

Оберіть тип радіатора

Алюмінієві радіатори

Алюмінієві радіатори опалення

Ціна: від 290 грн.

Біметалеві радіатори

Біметалічні радіатори опалення

Ціна: від 310 грн.

Сталеві радіатори

Сталеві радіатори опалення

Ціна: від 900 грн.

Чавунні радіатори

Чавунні радіатори опалення

Ціна: від 450 грн.

Трубчасті радіатори

Трубчаті радіатори опалення

Ціна: від 390 грн.

Дизайнерські радіатори

Дизайнерські радіатори опалення

Ціна: від 5000 грн.

Електричні радіатори

Електричні радіатори опалення

Ціна: від 2000 грн.

Низькі радіатори

Низькі радіатори опалення

Ціна: від 300 грн.

Вертикальні радіатори

Вертикальні радіатори опалення

Ціна: від 2500 грн.

Напольні радіатори

Напольні радіатори опалення

Ціна: від 1800 грн.

Радіатори із нержавійки

Радіатори із нержавіючої сталі

Ціна: від 8000 грн.

Гігієнічні радіатори

Гігієнічні радіатори опалення

Ціна: від 1800 грн.

Коротко про всі типи радіаторів опалення

Кожен радіатор опалення має свої переваги і недоліки. В світі не існує ідеального. Тому, при виборі моделі, необхідно розуміти базові відмінності радіаторів опалення. Вони відрізняються не лише зовнішнім виглядом. Важливу роль відіграє матеріал виготовлення радіатора. Це впливає на його теплову продуктивність, термін роботи, зовнішній вигляд. Радіатори опалення секційного типу (алюмінієві і біметалічні) на 99% ідентичні візуально. Але їх технічні характеристики дуже відрізняються. Сталеві радіатори - найпопулярніші. З цього міцного матеріалу виготовляють абсолютну більшість радіаторів опалення. Це стандартні панельні радіатори, сучасні трубчасті та дизайнерські. Навіть гігієнічні радіатори для використання в лікарнях. Для цінителів класики виробляють чавунні радіатори. В приміщення с високою вологістю добре підійдуть радіатори опалення із нержавіючої сталі. Вони хоч і не дешеві, але значно довше прослужать. Підключення радіатора опалення також може бути абсолютно різним. Це залежить від типу системи і розведення труб.

  • Бокове підключення часто зустрічається в багатоповерхівках з централізованим опаленням. Так підключали старі чавунні радіатори. В наш час так підключають більшість алюмінієвих і біметалевих радіаторів.
  • Нижнє підключення використовують в сучасних системах опалення. Так підключають багато видів сталевих та деякі види алюмінієвих радіаторів. Такий вид підключення більше подобається замовникам.

бокове підключення радіатора

Бокове підключення

Нижнє підключення радіатора

Нижнє підключення

Як обрати радіатор

Великий вибір різних моделей радіаторів створює певні труднощі при купівлі для звичайного споживача. Але, насправді, обрати підходящу модель досить легко і просто. Потрібно керуватися базовими правилами вибору опалювального приладу. За допомогою нашого сайту, ви легко зможете підібрати будь який радіатор опалення

Радіатор опалення повинен виконувати свою основу роль - обігрів приміщення. Для цього необхідно правильно підібрати розміри, тип підключення і місце встановлення. Кожен тип радіаторів має свій показник теплової потужності з урахуванням певної температури теплоносія. Тому алгоритм правильного підбору радіатора опалення виглядає наступним чином:

  1. Визначаємо необхідну теплову потужність для кожного приміщення окремо.
  2. Обираємо тип радіатора який найбільше подобається.
  3. Підбираємо розмір виходячи з необхідної потужності.
  4. Підбираємо тип підключення радіатора.
  5. Робимо замовлення радіатора.

Наш асортимент радіаторів опалення

В нашому магазині представлено всі можливі види радіаторів опалення. Завдяки цьому ми можемо перекрити потреби більшості громадян України. В нас є як бюджетні радіатори, так і вишукані дизайнерські. Наявність шоуруму дозволяє показувати новітні зразки опалювальної техніки для всіх бажаючих. Асортимент радіаторів опалення постійно збільшується. Завдяки чому ми можемо впевнено сказати що знаємо про радіатори опалення все!

Які радіатори опалення краще

Таке питання періодично виникає у наших замовників. Відповісти на нього однозначно просто неможливо. На сьогодні існує дуже багато різних систем опалення. Вони мають свою специфіку. Тому, бажано, підбирати радіатор виходячи з певних умов. Для цього і працюють наші консультанти. Звертайтеся до нас за безкоштовним професійним підбором опалювальної техніки.

Ціна радіатора опалення

Вибір радіатора опалення дуже відповідальний етап будівництва і ремонту приміщень. Радіатор повинен бути міцним і якісним, добре віддавати тепло, мати приємний вигляд. На жаль, сьогодні існує велика кількість не якісної дешевої продукції. Яка підкупає покупців низькою вартістю. Варто звертати увагу на такі фактори як якість фарби, вага (в порівнянні з конкурентами), надійність з'єднань. Треба пам'ятати - хороші якісні радіатори опалення не можуть коштувати дешево. При виборі того чи іншого приладу необхідно оцінити рівень ринкових цін, і вже точно не звертати увагу на най дешевші. Наша компанія пропонує лише якісні радіатори опалення, ціна яких може бути на рівні середніх або високих.

Колір і фарбування радіаторів опалення

Радіатори опалення вже давно закріпили за собою білий колір поверхні. В більшості випадків в магазині представлено опалювальні прилади саме білого кольору. Останнім часом почали пропонуватись інші варіанти (чорний, сірий, графітовий). Наша компанія пропонує не тільки купити якісний радіатор опалення, але й пофарбувати його в будь який колір з каталогу RAL. Це дасть змогу не лише обігріти власне помешкання, але й прикрасити його доволі симпатичним радіатором опалення. 

Секційні чи панельні

Всі радіатори опалення можна умовно поділити на два типи. Секційні і цільно-металеві (панельні). Секційні радіатори опалення виготовлюють по окремим секціям і збирають в один опалювальний прилад. Зручність таких приладів полягає в тому що їх можна легко збільшувати або зменшувати. Секційні радіатори в основному представлені алюмінієвими, біметалевими та чавунними. Панельними називають радіатори які виготовляють однією цільною конструкцією. Їх неможливо розібрати. Тому, для вибору таких радіаторів, існує певна таблиця підбору розмірів і ціна на кожен розмір. Панельні радіатори виготовляють зі сталі.

Комплектуючі для монтажу радіатора опалення

Встановлення (монтаж) будь якого радіатора опалення супроводжується з використанням різного роду комплектуючих. Частіше за все завод виробник, крім радіатора, супроводжує свій товар ще й комплектуючими для монтажу. Але це не завжди так. Багато моделей радіаторів  мають доволі різні параметри по підключенню і кріпленню. Через це просто фізично неможливо все передбачати і укомплектувати радіатор необхідними запчастинами. Тому доводиться купувати комплектуючі для монтажу радіаторів опалення. Наша компанія може запропонувати абсолютно всі можливі деталі, які необхідні при встановленні опалювального приладу.

Купити радіатор опалення

Звісно, ми як магазин, пропонуємо в першу чергу, купити радіатор опалення. Але, публікуючи на сайті велику кількість інформації, ми хочемо стати в нагоді не тільки потенційним покупцям, але і людям які тільки планують встановлення системи опалення в майбутньому. Наш сайт це втілення всього нашого досвіду в сфері радіаторів опалення. І ми з радістю ним ділимося.

 

 

Сучасні технології опалення

м. Київ

вул. Волинська 48/50

Офіс 303

(093)839-36-29

info@technoteplo.com.ua

Інформація:

Про компанію

Доставка

Співпраця

Карта сайту

Повернення товарів

Гарантійне обслуговування

Наш канал в youtube

Наші послуги:

Фарбування радіаторів

Прорахунок радіаторів

Секційна збірка

Монтаж термоголовок

Оренда інструменту

Гідравлічна перевірка