Телефон відділу продажу (097)199-02-69 (050)731-10-56 viber телефон (093)839-36-29 м. Київ, вул. Волинська 48/50 Офіс №303
Як обрати радіатор опалення Як обрати труби опалення Водяна або електрична тепла підлога Як обрати рушникосушку Як обрати котел опалення
Запит ціни

Сучасні технології в опаленні житлових приміщень

Система обігріву (опалення) являє собою дуже важливу складову будь-якого будинку, квартири, офісу або різного роду виробничих будівель. Україна знаходиться в помірних географічних широтах. Отже, з листопаду по квітень, населення нашої країни потребує обігріву житлових приміщень. Сьогоднішній вибір систем опалення і навіть самих радіаторів просто вражає. Існує велика кількість різного виду радіаторів опалення, труб, автоматики, котлів. Вибір дуже великий. І розібратися в ньому звичайному покупцеві доволі складно. Тут виникає дуже багато питань. Як обрати радіатор опалення? Які крани до нього купить? Які труби, фітинги, котли і багато іншого. Доволі часто на допомогу приходять майстри які монтують дане обладнання. Не рідко споживачі навіть не знаю що купують. Що призводить до збільшення витрат замовника та навіть встановлення зовсім не потрібного обладнання. Щоб уникнути таких проблем, можна дуже легко у всьому розібратись. Для цього ми і створили наш інтернет ресурс. Це не тільки магазин опалювальної техніки, а ще й невеличка "енциклопедія" опалювальної техніки в Україні. У нас можна не тільки купити радіатори опалення, а ще й повністю розібратися в тонкощах підбору радіаторів та їх встановлення.

Ви шукали найвигідніші ціни на обладнання для опалення? "Сучасні технології опалення" це місце, де можна здійснити Ваше бажання. Ми з радістю допоможемо Вам вигідно купити радіатори, труби та фітинги, внутрішньопідлогові водяні конвектори, дизайнерські радіатори опалення та іншу опалювальну техніку. Ми хочемо запропонувати оптимальне рішення для своїх покупців. Наші рекомендації допоможуть Вам вибрати необхідне обладнання для опалення. Наші ціни демократичні та орієнтовані на покупців усіх сегментів. Опалювальне обладнання допоможе Вам створити Ваш домашній затишок. Компанія "Сучасні технології опалення" представляє нові та ефективні рішення для опалення приміщень. Ми пропонуємо тільки якісні радіатори, конвектори та водозапірну арматуру. В нас можна отримати консультацію на тему практично всіх видів опалювального обладнання. Наша компанія представляє такі всесвітньо відомі бренди як: Kermi, Vogel&Noot, ECA, Global, Fondital, Radiatori, Tenrad, Valtec, Polvax, Mohlenhoff, Verano та багато інших. З питань придбання товарів та отримання консультацій звертайтесь за контактними телефонами або електронною поштою. Вдалих покупок на сайті "Сучасні технології опалення"!

Виробники опалювальної техніки

Наш магазин опалення і водопостачання співпрацює з представниками найвідоміших європейських заводів. Ми пропонуємо лише якісну і офіційно завезену в Україну продукцію. Завдяки чому ми завжди можемо запропонувати не лише гарантію, але й якісний сервіс та оригінальні комплектуючі.

radiatori2000

Radiatori 2000

korado

Korado

accuro-korle

Accuro-korle

arbonia

Arbonia

betatherm

Betatherm

ECA

ECA

enix

ENIX

fondital

Fondital

genesis-aqua

Genesis Aqua

global

Global

kermi

Kermi

schlosser

Schlosser

magnaplast

Magnaplast

carlo-poletti

Carlo Poletti

polvax

Polvax

 

regulus

Regulus

rehau

Rehau

stelrad

Stelrad

terma

Terma

valtec

Valtec

zehnder

Zehnder

radeco

Radeco

verano

Verano

delonghi

Delonghi

danfoss

Danfoss

isan

Isan

vario-term

Vario Term

purmo

Purmo

irsap

Irsap

carrera

Carrera

 

 

Сучасні технології опалення

м. Київ

вул. Волинська 48/50

Офіс 303

(093)839-36-29

info@technoteplo.com.ua

Інформація:

Про компанію

Доставка

Співпраця

Карта сайту

Повернення товарів

Гарантійне обслуговування

Наш канал в youtube

Наші послуги:

Фарбування радіаторів

Прорахунок радіаторів

Секційна збірка

Монтаж термоголовок

Оренда інструменту

Гідравлічна перевірка