Телефон відділу продажу (097)199-02-69 (050)731-10-56 viber телефон (093)839-36-29 м. Київ, вул. Волинська 48/50 Офіс №303
Як обрати радіатор опалення Як обрати труби опалення Водяна або електрична тепла підлога Як обрати рушникосушку Як обрати котел опалення
Запит ціни
Радіатор для панорамного вікна

Опалення приміщень з панорамним вікном

Панорамне вікно набуло великої популярності в будівництві. Завдяки чому в приміщення поступає набагато більше світла ніж при звичайному вікні. Це, також, дуже красиво як ззовні так і в середині. Панорамні вікна візуально збільшують об'єм приміщення, роблячи його більш просторим. Але це створює певні складнощі, для вирішення яких і написано дану статтю. Мова піде про опалення приміщень з панорамними вікнами.

Можна звернути увагу на те що стандартним місцем розташування радіатора завжди була стіна під вікном. Це було зумовлено тим що основні тепловтрати в приміщенні йшли через скло вікна. Радіатор, розташований під вікном, утворював теплу повітряну завісу. Чим не тільки обігрівав приміщення а й не допускав появи конденсату на рамах вікна. Панорамні вікна не мають місяця для встановлення стандартного радіатора. Тому постала проблема опалення панорамних вікон. В процесі вирішення якої почали виробляти абсолютно нові типи радіаторів опалення.

Важливість правильного опалення панорамних вікон

конденсат без опалення

Відповідно до стандартів в будівництві, для радіаторів опалення, призначене своє законне місце. Це стіна між підлогою і початком підвіконня. З панорамним склом все трішки складніше. Потреба в радіаторі нікуди не ділась. Його все ж таки потрібно встановити від панорамне вікно. Зустрічаються випадки коли люди нехтують даною нормою і встановлюють радіатор в іншому місці приміщення. Через це можна отримати наступні проблемі:

  1. Утворення конденсату на вікнах, віконних рамах та кутах по периметру. Що в свою чергу може призвести до появи грибку та плісняви. При правильному розташуванні радіатора таких проблем ніколи не буде.
  2. Можливий значний перепад температури в приміщенні який виникає за рахунок нерівномірного розподілу тепла. Холодне повітря без перешкод потрапляє в кімнату. 
  3. Холодну кімнату. Так як основні втрати тепла приходяться на вікна. За відсутності радіатора під панорамнім вікном температура поблизу буде значно меншої ніж поряд з встановленим радіатором.

Але цих проблем можна, і треба уникнути. Все дуже просто! Потрібно обрати радіатор для опалення панорамних вікон.

Радіатори для панорамних вікон

Напольні радіатори Вертикальні радіатори підлогові конвектори
Напольні радіатори Вертикальні радіатори Підлогові конвектори

Напольні радіатори

Напольні радіатори призначені для опалення приміщень з відсутністю можливості встановити його на стіну. Це ідеально підходить для приміщень з панорамним вікном. Розміри таких радіаторів починаються з висоти 20 см. Єдиним недоліком такого виду радіаторів можна назвати те що вони собою заслоняють певний обсяг вікна. Що може підійти не всім. Також напольне кріплення може створити деякі проблеми при формуванні фінішного покриття (плитка, ламінат і т.д.). Напольні радіатори вважають най бюджетнішим варіантом опалення приміщення з панорамним вікном.

Вертикальні радіатори

Вертикальні радіатори не так давно стали популярні при опаленні приміщень з панорамним вікном. Фактично ці радіатори не встановлюють під вікно. Але їх можна використовувати встановивши вертикально на стіну поряд з вікном. Завдяки своїм розмірам, вертикальні радіатори, повністю вирішують проблему опалення приміщень з панорамним вікном.

Підлогові конвектори

Най дорожчий тип опалення приміщень з панорамним вікном. Підлоговий конвектор це радіатор який встановлюють в середині підлогового покриття. Зверху встановлено декоративну решітку. Вся конструкція виходить на одному рівні з підлогою. Такі прилади можна використовувати як основне так і допоміжне опалення в приміщенні.

 

Сучасні технології опалення

м. Київ

вул. Волинська 48/50

Офіс 303

(093)839-36-29

info@technoteplo.com.ua

Інформація:

Про компанію

Доставка

Співпраця

Карта сайту

Повернення товарів

Гарантійне обслуговування

Наш канал в youtube

Наші послуги:

Фарбування радіаторів

Прорахунок радіаторів

Секційна збірка

Монтаж термоголовок

Оренда інструменту

Гідравлічна перевірка