Низькі радіатори опалення в Укариїні

Для опалення приміщень з панорамним вікном доводиться часто використовувати стандартні прилади опалення, котрі закривають собою приваблений зовнішній вигляд. Для цього краще використовувати низькі радіатори опалення. Вони ідеально підходять для обігріву і не займають багато місця. На сьогодні існує дуже багато видів низеньких радіаторів. В магазинах можна зустріти алюмінієві, біметалеві, стальні, чугунні навіть мідно-алюмінієві. Завдяки цьому ви зможете обрати собі максимально підходящий прилад по технічним характеристикам і тепловій потужності.

Ассортимент низьких радіаторів опалення в Україні

Алюмінієві

Біметалеві

 

Стальні

Чугунні

 

Трубчаті

Мідно-алюміневі

Докладніше про низькі радіатори опалення

Низькі радіатори опалення пропонуются в багатьох різних варіантах по довжині, дизайні і навить кольору. Всі моделі можна поділити за принципом сумісності з автономним чи централізованним опаленням.

Для автономного опалення

алюмініеві

біметалеві

стальні

трубчаті

мідно-алюмініеві

Для центрального опалення

біметалеві

чугунні

трубаті

мідно-алюмініеві

Будь-який радіатор опалення необхідно підбирати виходячи з необхідних теплових характеристик. Тепловіддача радіатора вказуйтеся заводом виробником для кожної моделі окремо. При підрахунку зручно користуватися спеціальною формулою. Вона підходить приміщень з висотою стелі до 3 метрів. Площа кімнати*100=необхідна теплова потужність в Вт. для обігріву приміщення. Після цього можна обирати модель по висоті і довжині. Низькі радіатори можуть кріпитеся до полу або до стіни (в залежності від можливостей). На сторінках нашого сайту представлений перелік моделей низьких радіаторів, придбати які ви можете в нашому інтернет-магазині. Для цього необхідно залишити свій телефон або подзвонити по контактному телефону в верхній частині сайту. 

Алюмінієві низькі: найпопулярніша модель в нашому асортименті. Ці радіатори коштують не дорого мають досить високу теплову потужність. Алюмінієві радіатори можна встановлювати в централізовану і автономну систему опалення.

Біметалеві: оптимальний варіант для квартири с центральним опаленням. Вони досить потужні и можуть витримувати високий тиск в водяній системі. Біметалеві радіатори висотою 237 мм.

Сталеві радіатори: продаються по виключно фіксованим розмірам і мають вісоту від 20 см. Низькі сталеві радіатори можуть кріпитеся як наполено так і настінна.

Чугунні: прилади опалення даного виду являються найстаршими з усіх відомих людині. Низькі чугунні радіаторі висотою 360 мм.

Трубчаті: дизайнерський сегмент опалювальної техніки. Низькі трубчаті радіатори дуже красиві і надійні. Це оптимальний варіант для бажаючих отримати якісний радіатор з унікальним зовнішнім виглядом.

Мідно-алюмінієві: конвектори опалення не високого розміру. Це оптимальний варіант для опалення приміщень з панорамним вікном. Корпус конвектора не нагріватися до високих температур. Що безпечно для оточуючих.